Spartrappa Dolle Lyon Rak med Vertikalt TräräckeRäcke till vänster, B: 750 mm
Rek. pris 30 164 kr
26 040 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Rak- Räcke till vänster
Rek Öppningsmått (mm):
820x1970

Lyon Rak med Vertikalt Träräcke
Räcke till vänster, B: 750 mm
26 040 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lyon är en platsbesparande trappa från Dolle med träräcke. Trappan är tillverkad i massiv ek med 21 cm djupa och lätt rundade steg som ger en bekväm yta att gå på.
Varumärke
DolleBeskrivning
Lyon är en platsbesparande trappa från Dolle med träräcke. Trappan är tillverkad i massiv ek med 21 cm djupa och lätt rundade steg som ger en bekväm yta att gå på.
Obs! Denna trappa är inte godkänd som huvudtrappa. Kontrollera om besiktningskrav föreligger där trappan skall monteras.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dolle |
| Art.Nr. | 1062778-0100 |
| Material | Lackad Ek |
| Serie | Lyon |
| Produkttyp | Spartrappa |
| Längd | 2130 mm |
| Utförande | Rak- Räcke till vänster |
| Antal Steg | 13 st |
| Rek Öppningsmått | 820x1970 mm |
| Bredd | 750 mm |
| Färg | Ek |
| Våningshöjd | 2860 golv-golv |
| EAN-nr | 5708580627543 |
