



Hörnspiraltrappa ByggeraSquare WoodØ 1200 mm
18 550 kr23 195 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Min Öppningsmått

Square Wood
Ø 1200 mm18 550 kr
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Spiraltrappa Square Wood som är tillverkad för att stå i ett hörn. Trappan levereras inklusive räcke och trappavsats.
Öppningar mellan plansteg i trappor bör ej överskrida 10 cm för att godkännas enligt boverkets byggregler.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Byggera |
|---|---|
| Art.Nr. | 62073002 |
| Material | Gran/Metall |
| Serie | Square Wood |
| Typ | Spiraltrappa |
| Min Öppningsmått | 1250x1250 mm |
| Rek Öppningsmått | 1250x1250 mm |
| Bredd | 1200 mm |
| Färg | Gran |
| Våningshöjd | 3000 mm |
| EAN-nr | 5400496611974 |

