
Trapprenovering LundbergsRustic Oljad Ek Enkelsteg
Rek. pris 959 kr
!
859 kr 903 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Rustic Oljad Ek Enkelsteg
859 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Trapprenovering Lundbergs Rustic Oljad Ek Enkelsteg är ett enkelsteg med trappnos på en långsida som främst används för trappans raka steg. Rustic har ett materialurval med flera färgnyanser och något fler kvistar i helstavsutförande. Steget monteras med MS-polymerlim.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 80980 |
| Material | Ek |
| Serie | Rustic Oljad Ek |
| Produkttyp | Enkelsteg |
| Längd | 1000 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Oljad Ek |
| Djup | 294 mm |
| EAN-nr | 7392118809808 |
