Trapprenovering Lundbergs Trend Laminat Ek EnkelstegEnkelsteg, 1000 mm
685 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

De raka stegen i din trappa renoveras med fördel med hjälp av våra enkelsteg så länge trappan inte är bredare än 1 meter och har ett stegdjup större än 294 mm. Trend trapprenoveringssteg 9 mm. Slitstarkt med tydlig struktur. Underhållsfritt laminat med en kärna av mdf.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
De raka stegen i din trappa renoveras med fördel med hjälp av våra enkelsteg så länge trappan inte är bredare än 1 meter och har ett stegdjup större än 294 mm. Trend trapprenoveringssteg 9 mm. Slitstarkt med tydlig struktur. Underhållsfritt laminat med en kärna av mdf.
Recensioner
Conny Verifierad köpare
för 7 år sedanDetta är början till en revovering
+ Kvailtet mycket bra motsvarar föväntan
- ingen
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 81700 |
| Material | MDF |
| Serie | Trend Laminat Ek |
| Produkttyp | Enkelsteg |
| Längd | 1000 mm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Färg | Ek |
| Djup | 305 mm |
| EAN-nr | 7392118817001 |
