Trapprenovering Lundbergs Trend Laminat Mörk Ek Enkelsteg
Rek. pris 685 kr
fr.617 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Trend Laminat Mörk Ek Enkelsteg
617 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

De raka stegen i din trappa renoveras med fördel med hjälp av våra enkelsteg så länge trappan inte är bredare än 1 meter och har ett stegdjup större än 294 mm. Trend trapprenoveringssteg 9 mm. Slitstarkt med tydlig struktur. Underhållsfritt laminat med en kärna av mdf.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
De raka stegen i din trappa renoveras med fördel med hjälp av våra enkelsteg så länge trappan inte är bredare än 1 meter och har ett stegdjup större än 294 mm. Trend trapprenoveringssteg 9 mm. Slitstarkt med tydlig struktur. Underhållsfritt laminat med en kärna av mdf.
Recensioner
Mattias AVerifierad köpare
för 2 månader sedanHög kvalitet utan tvekan, men bilderna stämmer inte riktigt överens med verkligheten. Så öppna förpackingen, vi köpte ek mörkbetsad, på bilden är dem lite bruna vilket inte är verkligheten. Dem är gråsvarta.. 14 dagars ångerrätt
+ Hög kvalitet
- Dåliga bilder
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Material | MDF |
| Serie | Trend Laminat Mörk Ek |
| Produkttyp | Enkelsteg |
| Längd | 1000, 1300 mm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Färg | Mörk Ek |
| Djup | 305, 368 mm |

