



Trapprenovering LundbergsTrend Laminat Mörk Ek EnkelstegEnkelsteg, 1000 mm
Rek. pris 685 kr
!
532 kr 617 kr
Spara 14 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Längd

Trend Laminat Mörk Ek Enkelsteg
Enkelsteg, 1000 mm 532 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
De raka stegen i din trappa renoveras med fördel med hjälp av våra enkelsteg så länge trappan inte är bredare än 1 meter och har ett stegdjup större än 294 mm. Trend trapprenoveringssteg 9 mm. Slitstarkt med tydlig struktur. Underhållsfritt laminat med en kärna av mdf.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 81708 |
| Material | MDF |
| Serie | Trend Laminat Mörk Ek |
| Typ | Enkelsteg |
| Längd | 1000 mm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Färg | Mörk Ek |
| Djup | 305 mm |
| EAN-nr | 7392118817087 |
