Trappnos Lundbergs Standard Mässing
Rek. pris 395 kr/st
Lägsta totalpris 758:-
fr.379 kr/st30 dagars prisgaranti
Välj variant

Standard Mässing
2 st / 758 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trappnosar i mässing skyddar trappsteg, vägghörn med mera. Förborrade hål och skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Material | Mässing |
| Serie | Standard |
| Produkttyp | Trappnos |
| Längd | 1000, 2000 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Färg | Mässing |
| Listtyp | Trappnos |

