Beskrivning
Trappnos i aluminium skyddar trappsteg, vägghörn med mera. Förborrade hål och skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Material | Aluminium |
| Serie | Standard |
| Produkttyp | Trappnos |
| Längd | 1000, 2000 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Färg | Svart |
| Listtyp | Trappnos |

