Ledstång Herrljunga Ledstångsfabrik LäderlindadAmber, Längd: 2000 mm
5 499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
2000 mm
Färg:
Amber

Läderlindad
Amber, Längd: 2000 mm
5 499 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ledstång Herrljunga Ledstångsfabrik Läderlindad är en rak, läderlindad ledstång med vegetabiliskt garvat skinn från Tärnsjö. Ledstången har läderlindade avslut, ändhylsor i mässing samt rostfritt stål finns som tillbehör (ingår ej). Diameter 42 mm.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Ledstång Herrljunga Ledstångsfabrik Läderlindad är en rak, läderlindad ledstång med vegetabiliskt garvat skinn från Tärnsjö. Ledstången har läderlindade avslut, ändhylsor i mässing samt rostfritt stål finns som tillbehör (ingår ej). Diameter 42 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 142200911A |
| Material | Bok/Läder |
| Diameter | 42 mm |
| Serie | Läderlindad |
| Produkttyp | Ledstång |
| Längd | 2000 mm |
| Färg | Amber |
| EAN-nr | 7350122358873 |


