Monteringsbleck Lundbergs Svart
Rek. pris 389 kr/par
255 kr/par
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Svart
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Monteringsbleck för montage av över- och underliggare i Lundbergs trappräckessortiment. Säljes i par.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Monteringsbleck för montage av över- och underliggare i Lundbergs trappräckessortiment. Säljes i par.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 25455 |
| Material | Metall |
| Typ | Monteringsbleck |
| Längd | 110 mm |
| Tjocklek | 2 mm |
| Bredd | 16 mm |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 7392118254554 |
