Räckespelare Lundbergs Helsinki för Utanpåliggande 4-pack
929 kr/frp
30 dagars prisgaranti

Helsinki för Utanpåliggande 4-pack
929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Räckespelare Helsinki för utanpåliggande montering. Skruv ingår i förpackningen. 4 st/förp.
Recensioner
Göran GVerifierad köpare
för 1 månad sedanJag köpte tyvärr 2 paket vita Helsinki räckespelare i tron att det var furupelare. Det visade sig att de var gjorda i MDF och trots förborrning omöjliga att fästa med skruv utan att de spricker. Jag har spacklat igen sprickorna och låtit dem sitta kvar till vidare. Jag kände mig tvungen att köpa 2 paket omålade furupelare som jag ska ersätta MDF pelarna med när andan faller på, alltså vilket år som helst. Det är säkert inget fel på de vita MDF pelarna egentligen, men ska de anpassas och modifieras vilket jag gjorde är det bättre att köpa furupelarna.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 25453 |
| Material | Furu |
| Produkttyp | Räckespelare |
| Höjd | 1140 mm |
| Tjocklek | 41 mm |
| Bredd | 41 mm |
| Färg | Obehandlad Furu |
| EAN-nr | 7392118254530 |

