Räckespelare Lundbergs Oslo för Underliggare 4-pack
Rek. pris 849 kr/frp
567 kr/frp
559 kr/frpSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Oslo för Underliggare 4-pack
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Räckespelare Oslo för montering i underliggare. Skruv ingår i förpackningen. 4 st/förp.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 25449 |
| Material | Furu |
| Produkttyp | Räckespelare |
| Höjd | 1030 mm |
| Tjocklek | 41 mm |
| Bredd | 41 mm |
| Färg | Obehandlad Furu |
| EAN-nr | 7392118254493 |


