Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden 4-pack
fr.606 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Björklunden 4-pack
606 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden 4-pack är räckespinnar med fasade kanter. Setet innehåller 4 räckespinnar.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden 4-pack är räckespinnar med fasade kanter. Setet innehåller 4 räckespinnar.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Material | Bok |
| Serie | Björklunden |
| Typ | Räckespinne |
| Längd | 825, 1025 mm |
| Tjocklek | 45 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Bruten vit, Obehandlad Bok |
