Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden Utanpåliggande Montage 4-Pack
fr.1 488 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Björklunden Utanpåliggande Montage 4-Pack
1 488 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden Utanpåliggande Montage 4-Pack är räckespinnar med fasade kanter. För utanpåliggande montage. Setet innehåller 4 räckespinnar.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden Utanpåliggande Montage 4-Pack är räckespinnar med fasade kanter. För utanpåliggande montage. Setet innehåller 4 räckespinnar.
Recensioner
David EVerifierad köpare
för 5 månader sedanAllt enligt förväntningarna
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Material | Bok |
| Serie | Björklunden |
| Typ | Räckespinne |
| Längd | 1100 mm |
| Tjocklek | 45 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Bruten vit, Obehandlad Bok |
