Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden Utanpåliggande Montage
fr.372 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Björklunden Utanpåliggande Montage
372 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden Utanpåliggande Montage är en räckespinne med fasade kanter. För utanpåliggande montage. Förpackningen innehåller 1 räckespinne.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden Utanpåliggande Montage är en räckespinne med fasade kanter. För utanpåliggande montage. Förpackningen innehåller 1 räckespinne.
Recensioner
David EVerifierad köpare
för 4 månader sedanAllt enligt förväntningarna
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Material | Bok |
| Serie | Björklunden |
| Produkttyp | Räckespinne |
| Längd | 1100 mm |
| Tjocklek | 45 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Bruten vit, Obehandlad Bok |
