Skyddsräcke Dolle till Toronto Förlängningspaket
Rek. pris 1 787 kr
1 450 kr
1 425 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

till Toronto Förlängningspaket
1 425 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 699 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förlängningspaket för skyddsräcke till spiraltrappa Toronto från Dolle. Kan förkortas om avståndet är mindre än 1 meter.
Varumärke
DolleBeskrivning
Förlängningspaket för skyddsräcke till spiraltrappa Toronto från Dolle. Kan förkortas om avståndet är mindre än 1 meter.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dolle |
| Art.Nr. | 1068267-0100 |
| Material | Galvaniserad stål |
| Diameter | 1550 mm |
| Serie | Toronto |
| Typ | Spiraltrappa |
| Längd | 1000 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Färg | Stål |
| EAN-nr | 5708580682771 |
