


Överliggare Herrljunga LedstångsfabrikProfil 44Obehandlad Ek, Längd: 800 mm
739 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Material
Längd
Färg
Beskrivning
Överliggare Herrljunga Ledstångsfabrik Profil 44 är en överliggare med profil 44 i trä. Spår för list 10x45mm. Överliggaren levereras med list.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | P4480011 |
| Material | Ek |
| Typ | Överliggare |
| Längd | 800 mm |
| Tjocklek | 40 mm |
| Bredd | 75 mm |
| Färg | Obehandlad Ek |
| EAN-nr | 7350122357197 |

