Tassbadkar Bathlife Ideal VitVita tassar
Topptestad
FRI FRAKT

Ideal Vit
Vita tassar
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Beskrivning
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Vårt mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Recensioner
Jättefint badkar och då vi inte har så stort så va det smidigt med ett lite mindre badkar
Det har funkat bra älskar mitt badkar varje dag i veckan.
Är nöjd med badkaret, mycket bra
Riktigt snyggt och bra badkar, känns som bra kvalite, välgjort! Det man kunde önska är isåfall att det hade följt med ett avloppsrör istället för den billiga dragspelsslangen.
Ett ɓadkar med fin design
Väldigt fint och stilrent badkar i gammaldags tappning.
Bra badkar,lätt att montera.
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401409852 |
| Längd | 1530 mm |
| Bredd | 670 mm |
| Blandare | Nej |
| Färg Tassar | Vit |
| Höjd | 760 mm |
| Antal Personer | 1 st |
| Volym | 170 l |
| Vikt | 50 kg |
| Topptestad | Ja |
| Baddjup | 415 mm |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Material | Akryl |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Placering | Fristående |
| Serie | Ideal |
| Form | Oval |
| Typ | Tassbadkar |










