Tassbadkar Bathlife Ideal VitKromade tassar
Topptestad
FRI FRAKT
Rek. pris 12 949 kr
9 999 kr
4 999 krSpara 50 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg Tassar:
Krom

Ideal Vit
Kromade tassar
4 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tassbadkar Bathlife Ideal är ett klassiskt fristående badkar i dubbla lager av sanitetsakryl förstärkt med glasfiber vilket ger extra stabilitet.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Tassbadkar Bathlife Ideal är ett klassiskt fristående badkar i dubbla lager av sanitetsakryl förstärkt med glasfiber vilket ger extra stabilitet.
Badkaret levereras med eleganta lejonfötter. Där är även justeringsmöjligheter på lejonfötterna så att badkaret kan alltid ställas i lod med de ställbara fötterna som ingår.
Väl mellan olika tassar.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Vårt mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Väl mellan olika tassar.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Vårt mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Recensioner
Christina HVerifierad köpare
för 1 månad sedanJättefint badkar och då vi inte har så stort så va det smidigt med ett lite mindre badkar
Anders BVerifierad köpare
för 2 månader sedanDet har funkat bra älskar mitt badkar varje dag i veckan.
Diana HVerifierad köpare
för 2 månader sedanÄr nöjd med badkaret, mycket bra
Peter RVerifierad köpare
för 4 månader sedanRiktigt snyggt och bra badkar, känns som bra kvalite, välgjort! Det man kunde önska är isåfall att det hade följt med ett avloppsrör istället för den billiga dragspelsslangen.
+ Snyggt badkar
- Kanske lite sunkig avloppsslang.
Peder BVerifierad köpare
för 4 månader sedanEtt ɓadkar med fin design
Kim SVerifierad köpare
för 5 månader sedanVäldigt fint och stilrent badkar i gammaldags tappning.
Britt-Mari WVerifierad köpare
för 5 månader sedanBra badkar,lätt att montera.
+ Smidig badkarspropp
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401409853 |
| Längd | 1530 mm |
| Bredd | 670 mm |
| Blandare | Nej |
| Färg Tassar | Krom |
| Höjd | 760 mm |
| Antal Personer | 1 st |
| Volym | 170 l |
| Vikt | 50 kg |
| Topptestad | Ja |
| Baddjup | 415 mm |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Material | Akryl |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Placering | Fristående |
| Serie | Ideal |
| Form | Oval |
| Typ | Tassbadkar |









