Badkar Westerbergs Norden 160 Comfort
27 660 kr
19 362 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Norden 160 Comfort
19 362 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett badkar utan system med front, gavel och Ocean badkarsblandare inkluderat. Du kan vila underarmarna bekvämt på de ergonomiskt formade armstöden.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Komplett badkar utan system med front, gavel och Ocean badkarsblandare inkluderat. Du kan vila underarmarna bekvämt på de ergonomiskt formade armstöden.
I Skene Skog, mitt i Västergötland, hittar du Nordens modernaste badkarsfabrik. Här designar Westerbergs och tar fram badkar som kombinerar den bästa massagen med ett skandinaviskt formspråk. Från dem små tekninska detaljerna till ergonomi, tänker Westerbergs på ditt välbefinnande. Så du ska känna dig nöjd med ditt val. Varje dag.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20082340-30 |
| Längd | 1570 mm |
| Bredd | 900 mm |
| Blandare | Ja |
| Ryggmassage | Nej |
| Baddjup | 430 mm |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Manöverpanel | Nej |
| Fotmassage | Nej |
| Front och Gavel | Ja |
| Material | Sanitetsakryl |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Serie | Norden |
| Sidomassage | Nej |
| Volym | 0,305 l |
| Vikt | 80,4 kg |
| Termostat | Nej |
| Baddjup | 430 cm |
| EAN-nr | 7392429039673 |

