Badkar Westerbergs Sund
8 995 kr
5 995 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Sund
5 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badkar Westerbergs Sund är ett lättplacerat, rektangulärt badkar i sanitetsakryl med räfflad botten, avtagbar front och gavel. Det levereras inklusive bottenventil, avloppsrör, rostfritt stativ och ställbara fötter. Komplettera med en badkarsblandare.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Badkar Westerbergs Sund är ett lättplacerat, rektangulärt badkar i sanitetsakryl med räfflad botten, avtagbar front och gavel. Det levereras inklusive bottenventil, avloppsrör, rostfritt stativ och ställbara fötter. Komplettera med en badkarsblandare.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20051020 |
| Längd | 1600 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Blandare | Nej |
| Baddjup | 410 mm |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Höjd | 550 mm |
| Material | Sanitetsakryl |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Placering | Fristående, Hörn, Mot Vägg |
| Serie | Sund |
| Form | Oval |
| Produkttyp | Badkar |
| Volym | 180 l |
| Vikt | 47 kg |
| Djup | 700 mm |
| Antal Personer | 1 st |
| Baddjup | 410 cm |
| RSK-nr | 7351419 |
| EAN-nr | 7333231000055 |
