L-Panel Novellini Calos Vit
fr.5 010 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Calos Vit
5 010 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

L-Panel Novellini Calos Vit består av en gavel och en långsida. Panelen är vändbar. Passar till Novelli Calos badkar. OBS! Denna produkt är endast panelen, badkar köps separat.
Varumärke
NovelliniBeskrivning
L-Panel Novellini Calos Vit består av en gavel och en långsida. Panelen är vändbar. Passar till Novelli Calos badkar. OBS! Denna produkt är endast panelen, badkar köps separat.
OBS! Denna produkt är endast panelen, badkar köps separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Novellini |
| Längd | 1500, 1600, 1700, 1800 mm |
| Bredd | 700, 750, 800 mm |
| Blandare | Nej |
| Färg | Blank Vit |
| Front och Gavel | Ja |
| Höjd | 595 mm |
| Material | Akryl |
| Placering | Hörn |
| Serie | Calos |
| Form | Rektangulär |
| Typ | L-Panel |

