Vatteninlopp Villeroy & Boch UPCON0137
Rek. pris 3 059 kr
2 040 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

UPCON0137
2 040 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
Villeroy & BochBeskrivning
Vatteninlopp från Villeroy & Boch.
Egenskaper
| Varumärke | Villeroy & Boch |
| Art.Nr. | UPCON0137 |
| Längd | 220 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Yta | Blank |
| Garanti | 2 år |
| Höjd | 65 mm |
| EAN-nr | 4062373644614 |

