Bubbelbadkar Swebad Tylösand
fr.25 596 kr
Sänkt pris!på utvalda
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Tylösand
25 596 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Swebad Tylösand är ett välutrustat hemmaspa med mjuka former och bra baddjup. Badkaret är tillverkat i glasfiberförstärkt sanitetsacryl. Det är ett slitstarkt material som både håller värmen bra och är enkel att rengöra. Tylösand finns i två längder, 140cm och 150cm. Badkaret kan lyftas in genom en äldre badrumsdörr från 70 cm bredd, det har justerbara fötter och en robust konstruktion med en rostfri ställning.
Varumärke
SwebadBeskrivning
Swebad Tylösand är ett välutrustat hemmaspa med mjuka former och bra baddjup. Badkaret är tillverkat i glasfiberförstärkt sanitetsacryl. Det är ett slitstarkt material som både håller värmen bra och är enkel att rengöra. Tylösand finns i två längder, 140cm och 150cm. Badkaret kan lyftas in genom en äldre badrumsdörr från 70 cm bredd, det har justerbara fötter och en robust konstruktion med en rostfri ställning.
Funktioner
- Ljudsystem via Bluetooth
- Ljusterapi
- Sargblandare med kran, duschmunstycke och blandare
- Ozonrengöring
- Säkerhetssystem
- Digital kontrollpanel som visar tid, temperatur samt tillgängliga funktioner
- Roterande ryggmassage
Du ska kunna använda ditt massagebad ofta. Swebad Tylösand har låg energiförbrukning, ca 650 kWh per år. Baserat på ca 20 minuters badning 1 dag i veckan.
- Ljudsystem via Bluetooth
- Ljusterapi
- Sargblandare med kran, duschmunstycke och blandare
- Ozonrengöring
- Säkerhetssystem
- Digital kontrollpanel som visar tid, temperatur samt tillgängliga funktioner
- Roterande ryggmassage
Du ska kunna använda ditt massagebad ofta. Swebad Tylösand har låg energiförbrukning, ca 650 kWh per år. Baserat på ca 20 minuters badning 1 dag i veckan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
| Längd | 1420, 1520 mm |
| Bredd | 1420, 1520 mm |
| Blandare | Ja |
| Baddjup | 420 mm |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Ja |
| Höjd | 760 mm |
| Material | Akryl |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Placering | Hörn |
| Serie | Tylösand |
| Form | Asymmetrisk |
| Produkttyp | Bubbelbadkar |
| Baddjup | 420 cm |
| Volym | 280, 310 l |
| Vikt | 87, 89 kg |





