Badkar Bathlife Soft 1700 mm
14 699 kr
30 dagars prisgaranti

Soft 1700 mm
14 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badkar Soft från Bathlife är ett fristående och stilrent badkar. Badkaret är tillverkat i sanitetsakryl och förstärkt med glasfiber för extra stabilitet i botten.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Badkar Soft från Bathlife är ett fristående och stilrent badkar. Badkaret är tillverkat i sanitetsakryl och förstärkt med glasfiber för extra stabilitet i botten.
Badkaret levereras komplett med ställbara fötter, bottenventil och avloppsslang.
Komplettera badkaret med en passande badkarsblandare.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Vårt mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Komplettera badkaret med en passande badkarsblandare.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Vårt mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Recensioner
OscarVerifierad köpare
för 3 år sedanSer bra ut och känns bra
+ Prisvärd
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053801 |
| Längd | 1700 mm |
| Bredd | 800 mm |
| Blandare | Nej |
| Placering | Fristående |
| Typ | Fristående |
| Bottenventil | Ja |
| Material | Akryl |
| Volym | 292 l |
| Höjd | 590 mm |
| Vikt | 36 kg |
| Baddjup | 445 mm |
| Form | Oval |
| Yta | Blank |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Serie | Soft |
| Färg | Vit |
| Antal Personer | 1 st |
| EAN-nr | 7330027153988 |



