Badkar JEE-O Moloko
59 500 kr
41 650 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Moloko
41 650 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badkar JEE-O Moloko är ett fristående och exklusivt badkar med integrerat överfyllnadsskydd. Badkaren från JEE-O är tillverkade i DADOquartz som är resistent mot repor och nötning. DADOquartz är ett stenmaterial blandat av quartz och resin. JEE-O erbjuder 25 års garanti.
OBS! Badkaret levereras utan blandare.
OBS! Badkaret levereras utan blandare.
Varumärke
JEE-OBeskrivning
Badkar JEE-O Moloko är ett fristående och exklusivt badkar med integrerat överfyllnadsskydd. Badkaren från JEE-O är tillverkade i DADOquartz som är resistent mot repor och nötning. DADOquartz är ett stenmaterial blandat av quartz och resin. JEE-O erbjuder 25 års garanti.
OBS! Badkaret levereras utan blandare.
OBS! Badkaret levereras utan blandare.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | JEE-O |
| Art.Nr. | 25-SBM008 |
| Längd | 1770 mm |
| Bredd | 780 mm |
| Blandare | Nej |
| Baddjup | 500 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Höjd | 600 mm |
| Material | Sten |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Placering | Fristående |
| Serie | Moloko |
| Form | Oval |
| Produkttyp | Fristående badkar |
| Volym | 210 l |
| Vikt | 90 kg |
| Antal Personer | 2 st |
| Baddjup | 500 cm |


