Badkar Duravit Happy D2 Inbyggnad
fr.16 200 kr
fr.12 960 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Happy D2 Inbyggnad
12 960 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badkar Duravit Happy D2 i sanitetsakryl för inkakling levereras med bottenventilsats, benställning och ett lutande ryggstöd till vänster. Design by Sieger Design.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Badkar Duravit Happy D2 i sanitetsakryl för inkakling levereras med bottenventilsats, benställning och ett lutande ryggstöd till vänster. Design by Sieger Design.
OBS! Måttuppgifter avseende höjd avser badkar utan benställning. Benställningen är ställbar från 120-190 mm.
OBS! Badkaret levereras utan blandare.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp. Skölj av med handduschen.
OBS! Badkaret levereras utan blandare.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp. Skölj av med handduschen.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Längd | 1600, 1700 mm |
| Bredd | 700, 750 mm |
| Blandare | Nej |
| Baddjup | 460 mm |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Nej |
| Höjd | 460 mm |
| Material | Akryl |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Placering | Inbyggnad |
| Serie | Happy D2 |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Inbyggnadsbadkar |
| Garanti | 5 år |
| Antal Personer | 1 st |
| Volym | 145, 150, 180 l |
| Vikt | 34, 36, 38 kg |
