Badkar Duravit Happy D2 InbyggnadLxB: 1600x700 mm, Volym: 145 liter
16 200 kr
12 960 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
1600 mm
Bredd:
700 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Happy D2 Inbyggnad
LxB: 1600x700 mm, Volym: 145 liter
12 960 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badkar Duravit Happy D2 i sanitetsakryl för inkakling levereras med bottenventilsats, benställning och ett lutande ryggstöd till vänster. Design by Sieger Design.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Badkar Duravit Happy D2 i sanitetsakryl för inkakling levereras med bottenventilsats, benställning och ett lutande ryggstöd till vänster. Design by Sieger Design.
OBS! Måttuppgifter avseende höjd avser badkar utan benställning. Benställningen är ställbar från 120-190 mm.
OBS! Badkaret levereras utan blandare.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp. Skölj av med handduschen.
OBS! Badkaret levereras utan blandare.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp. Skölj av med handduschen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 700321000000000K |
| Längd | 1600 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Installation | Tillval |
| Material | Akryl |
| Placering | Inbyggnad |
| Serie | Happy D2 |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Inbyggnadsbadkar |
| Vikt | 34 kg |
| Volym | 145 l |
| Baddjup | 460 mm |
| Höjd | 460 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal Personer | 1 st |


