Badkar Duravit StarckLxB: 1600x700 mm, Volym: 135 liter
15 425 kr
12 340 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
1600 mm
Bredd:
700 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Starck
LxB: 1600x700 mm, Volym: 135 liter
12 340 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badkar Duravit Starck i sanitetsakryl för inkakling. Levereras med bottenventilsats och benställning. Design by Philippe Starck.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Badkar Duravit Starck i sanitetsakryl för inkakling. Levereras med bottenventilsats och benställning. Design by Philippe Starck.
OBS! Måttuppgifter avseende höjd avser badkar utan benställning. Benställningen är ställbar från 120-190 mm.
OBS! Badkaret levereras utan blandare och ryggstöd.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp. Skölj av med handduschen.
OBS! Badkaret levereras utan blandare och ryggstöd.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp. Skölj av med handduschen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 700344000000000K |
| Längd | 1600 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Installation | Tillval |
| Material | Akryl |
| Placering | Inbyggnad |
| Serie | Starck |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Inbyggnadsbadkar |
| Vikt | 28,2 kg |
| Volym | 135 l |
| Baddjup | 460 mm |
| Höjd | 460 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal Personer | 1 st |




