Inbyggnadsbadkar Novellini CalosLxB: 1600x700 mm
11 440 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
1600 mm
Bredd:
700 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
l-panelLxB: 1600x700 mm
5 010 kr
Calos
LxB: 1600x700 mm
11 440 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Inbyggnadsbadkar Novellini Calos är ett stilrent badkar från italienska Novellini. Calos är ett komplett badkar för inbyggnad som levereras med en benställning. Badkarskudde, bottenventil samt bräddavlopp ingår också. Vill man ha badkaret med panel istället för att bygga in det, så kan man köpa till L-panel som tillval och man får då en hörnlösning med panel. En gavel och en långsida placeras på badkaret för valfritt hörn i ditt bad.
Varumärke
NovelliniBeskrivning
Inbyggnadsbadkar Novellini Calos är ett stilrent badkar från italienska Novellini. Calos är ett komplett badkar för inbyggnad som levereras med en benställning. Badkarskudde, bottenventil samt bräddavlopp ingår också. Vill man ha badkaret med panel istället för att bygga in det, så kan man köpa till L-panel som tillval och man får då en hörnlösning med panel. En gavel och en långsida placeras på badkaret för valfritt hörn i ditt bad.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Novellini |
| Art.Nr. | CA1216070C-A0 |
| Längd | 1600 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Blank Vit |
| Front och Gavel | Nej |
| Material | Akryl |
| Placering | Hörn |
| Serie | Calos |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Badkar |
| Volym | 250 l |
| Baddjup | 425 mm |
| Höjd | 580 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| EAN-nr | 8013232227857 |

