Badkar LH Smile
Rek. pris 39 320 kr
27 265 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badkar LH Smile är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Varumärke
LHBeskrivning
Badkar LH Smile är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | SAN-YL6019 |
| Bredd | 1590 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Matt Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Material | Solid Surface |
| Placering | Fristående |
| Serie | Smile |
| Typ | Badkar |
| Baddjup | 395 mm |
| Djup | 873 mm |
| Höjd | 560 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Volym | 193 l |
| EAN-nr | 7350113451880 |

