Badkar LH Smooth
Rek. pris 39 470 kr
27 370 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Smooth
27 370 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badkar LH Smooth är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Varumärke
LHBeskrivning
Badkar LH Smooth är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | SAN-YL6058 |
| Bredd | 1690 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Matt Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Material | Solid Surface |
| Placering | Fristående |
| Serie | Smooth |
| Typ | Badkar |
| Baddjup | 445 mm |
| Djup | 850 mm |
| Höjd | 540 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Volym | 308 l |
| EAN-nr | 7350113451903 |

