Badkar LH Soft
Rek. pris 39 870 kr
fr.29 903 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Soft
29 903 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badkar LH Soft är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Varumärke
LHBeskrivning
Badkar LH Soft är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | SAN-YL6062L |
| Bredd | 1600, 1800 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Matt Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Material | Solid Surface |
| Placering | Fristående |
| Serie | Soft |
| Typ | Badkar |
| Baddjup | 430 mm |
| Djup | 800 mm |
| Höjd | 520 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Volym | 310, 349 l |


