Badkar LH Stream
Rek. pris 39 320 kr
27 265 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Stream
27 265 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badkar LH Stream är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Varumärke
LHBeskrivning
Badkar LH Stream är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | SAN-YL6040 |
| Bredd | 1800 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Matt Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Material | Solid Surface |
| Placering | Fristående |
| Serie | Stream |
| Typ | Badkar |
| Baddjup | 428 mm |
| Djup | 880 mm |
| Höjd | 520 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Volym | 280 l |
| EAN-nr | 7350113451897 |


