


Badrumsfläkt HaboVentit Silence
Rek. pris 1 358 kr
!
797 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ventit Silence
797 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badrumsfläkt Habo Ventit Silence är en tystgående fläkt med låg vibrationsnivå. Med sin justerbara fuktsensor startar fläkten automatiskt när den förinställda fuktnivån är uppnådd. Fläkten har även justerbar timer, ljudnivå: 26 dB(A) 3 m och kaplingsklass IP X4 som gör att den passar till alla badrum.
Varumärke
Beskrivning
Badrumsfläkt Habo Ventit Silence är en tystgående fläkt med låg vibrationsnivå. Med sin justerbara fuktsensor startar fläkten automatiskt när den förinställda fuktnivån är uppnådd. Fläkten har även justerbar timer, ljudnivå: 26 dB(A) 3 m och kaplingsklass IP X4 som gör att den passar till alla badrum.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 17036 |
| Fuktstyrning | Ja |
| Färg | Vit |
| Material | ABS-plast |
| Serie | Ventit |
| Kanaldimension | 100 mm |
| Kapacitet | 102 m3/h |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 77 mm |
| Höjd | 132 mm |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Effekt | 8 W |
| Timerfunktion | Ja |
| Bredd | 154 mm |
| EAN-nr | 7317900170362 |