Badrumsfläkt Malmbergs A-Matic Rörelsevakt Sensor
1 455 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

A-Matic Rörelsevakt Sensor
1 455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badrumsfläkt Malmbergs A-Matic Rörelsevakt Sensor är en badrumsfläkt med inbyggt automatiskt jalusi för att eliminera kallras. För väggmontage med till-/frånslag via rörelsesensor. Sensorn har ställbar känslighet och eftergångstimern är ställbar mellan 3-30 minuter.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Badrumsfläkt Malmbergs A-Matic Rörelsevakt Sensor är en badrumsfläkt med inbyggt automatiskt jalusi för att eliminera kallras. För väggmontage med till-/frånslag via rörelsesensor. Sensorn har ställbar känslighet och eftergångstimern är ställbar mellan 3-30 minuter.
Recensioner
Carin Verifierad köpare
för 4 år sedanGör exakt det som den ska.
+ Gör exakt det den ska.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9993007 |
| Kapacitet | 98 m³/h |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Spänning | 230 V |
| Färg | Vit |
| Bredd | 185 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Serie | A-Matic |
| Typ | Badrumsfläkt |
| Effekt | 10 W |
| Kanaldimension | 100 mm |
| Timerfunktion | Ja |
| Ljudnivå | 35 dBa |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7392529139334 |
