Badrumsfläkt Malmbergs Basic Timer
436 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Basic Timer
436 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Badrumsfläkt Malmbergs Basic Timer är en effektsnål badrumsfläkt för väggmontage med till-/frånslag med inbyggd eftergångstimer. Hög kapacitet och tystgående.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Badrumsfläkt Malmbergs Basic Timer är en effektsnål badrumsfläkt för väggmontage med till-/frånslag med inbyggd eftergångstimer. Hög kapacitet och tystgående.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9993001 |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Färg | Vit |
| Serie | Basic |
| Typ | Badrumsfläkt |
| Kapacitet | 98 m³/h |
| Effekt | 10 W |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Kanaldimension | 100 mm |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 155 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 155 mm |
| Timerfunktion | Ja |
| Ljudnivå | 35 dBa |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392529139235 |
