Badrumsfläkt Thermex Punto M 100/4 A
Rek. pris 4 875 kr
2 388 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Punto M 100/4 A
2 388 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badrumsfläkt Thermex Punto M 100/4 A är en badrumsfläkt med kullagermotor som är designad för våtrum men inte placerad direkt i våtzon. Den kan monteras i fönster med specialkit för fönster. En effektiv lösning för badrum, toaletter och andra mindre rum. Punto är en fläktserie med ett brett sortiment av modeller för vägg, tak eller fönstermontage.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Badrumsfläkt Thermex Punto M 100/4 A är en badrumsfläkt med kullagermotor som är designad för våtrum men inte placerad direkt i våtzon. Den kan monteras i fönster med specialkit för fönster. En effektiv lösning för badrum, toaletter och andra mindre rum. Punto är en fläktserie med ett brett sortiment av modeller för vägg, tak eller fönstermontage.
Övrigt
- Automatisk stängning
- Justerbar timer, 3-20 minuter
- Automatisk stängning
- Justerbar timer, 3-20 minuter
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 200.40.4100.2 |
| Kapacitet | 90 m³/h |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Bredd | 159 mm |
| Djup | 47 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Serie | Punto |
| Produkttyp | Badrumsfläkt |
| Sort | Badrumsfläkt |
| Kanaldimension | 99 mm |
| Timerfunktion | Ja |
| Bullernivå | 37,5 dBa |
| EAN-nr | 8010300112220 |
