Glashylla Bemeta Beta
719 kr
575 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Beta
575 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Glashylla Bemeta Beta är en kromad hylla i stilren och modern design, perfekt för badrummet.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 132122042 |
| Serie | Beta |
| Färg | Krom |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 130 mm |
| Yta | Blank |
| Typ | Vägghylla |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Glas |

