Hylla Westerbergs Wave VitBredd 1200 mm
2 160 kr
1 512 krSpara 30 %Kampanj48 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Wave Vit
Bredd 1200 mm
1 512 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Hylla som passar under Wave spegel.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20070251 |
| Serie | Wave |
| Färg | Vit |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Typ | Vägghylla |
| Djup | 140 mm |
| RSK-nr | 8973031 |
| EAN-nr | 7330027016214 |

