Badrumsspegel Bemeta LED Med Klocka
5 259 kr
4 209 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

LED Med Klocka
4 209 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badrumsspegel Bemeta är en praktisk spegel med LED-belysning och klocka i nederkant. Ger bra ljus när du ska sminka dig samt håller koll på tiden. Monteras med hjälp av skruvar.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Badrumsspegel Bemeta är en praktisk spegel med LED-belysning och klocka i nederkant. Ger bra ljus när du ska sminka dig samt håller koll på tiden. Monteras med hjälp av skruvar.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 127201669 |
| Belysning | Ja, LED |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 35 mm |
| Typ | Sminkspegel |
| Montering | Skruv |
| Material | Aluminium/Glas |
| Form | Rektangulär |
