Badrumsspegel Miller Badrum Ambient DIM Oval
fr.6 800 kr
fr.5 440 krSpara 20 %Kampanj44 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ambient DIM Oval
5 440 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Miller Badrum Ambient Oval är en dimbar LED-Spegel med indirekt ljus och inbyggt drivdon med fasdimring. Styr spegel via väggbrytare 3000K. DIM styrs endast via väggbrytare med typ fasdimringsfunktion.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Spegel Miller Badrum Ambient Oval är en dimbar LED-Spegel med indirekt ljus och inbyggt drivdon med fasdimring. Styr spegel via väggbrytare 3000K. DIM styrs endast via väggbrytare med typ fasdimringsfunktion.
Ambient är en serie dimbara led speglar med indirekt ljus. Välj spegel med eller utan touch-funktion TOUCH (knapp på spegel).
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Belysning | Ja, LED |
| Storlek | 400x800, 500x1000 mm |
| Serie | Ambient |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 400, 500 mm |
| Höjd | 800, 1000 mm |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 19, 24 W |
| Typ | Spegel |
| Form | Oval |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Spegel |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 19, 24 W |

