Badrumsspegel Miller Badrum Enkel
fr.690 kr
fr.550 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Enkel
550 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Enkelt spegelglas finns i bredderna 400, 590, 790. 990, 1180 mm. Går att fästa Millers L102 LED överbelysning direkt på spegelglaset.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Enkelt spegelglas finns i bredderna 400, 590, 790. 990, 1180 mm. Går att fästa Millers L102 LED överbelysning direkt på spegelglaset.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 400, 590, 790, 990, 1180 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 10 mm |
| Typ | Spegel |
| Form | Rektangulär |
| Montering | Skruvas |
