Badrumsspegel Miller Badrum LINEAR LED
fr.4 900 kr
fr.3 920 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

LINEAR LED
3 920 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badrumsspegel Miller Badrum LINEAR LED med integrerad dimbar belysning med touch-sensor. Tekniskt kraftfull LED-belysning skapar lysande linjer med bättre färgåtergivning. Perfekt belysning vid exempelvis sminkning. Spegeln är dimbar via touch-sensorn på spegeln, ej via dimmer på vägg.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Badrumsspegel Miller Badrum LINEAR LED med integrerad dimbar belysning med touch-sensor. Tekniskt kraftfull LED-belysning skapar lysande linjer med bättre färgåtergivning. Perfekt belysning vid exempelvis sminkning. Spegeln är dimbar via touch-sensorn på spegeln, ej via dimmer på vägg.
Underbelysning finns som tillval till LINEAR LED-spegeln. Utrustad med upphängningsskenor och beslag för justerbar och snabb montering. Spegeln levereras färdigmonterad .
Energiförbrukning: 700 mA/h
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Energiförbrukning: 700 mA/h
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | LINEAR |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 407, 607, 807, 1007 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 50 mm |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Produkttyp | Spegel |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Spegel |
| Form | Rektangulär |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Dimbar | Ja |



