Badrumsspegel Vidi Aris med LED Belysning
fr.4 450 kr
fr.2 893 krSpara 35 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Aris med LED Belysning
2 893 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badrumsspegel Aris från Vidi är en snygg och modern rektangulär spegel med djup ram i lackerad aluminium. Ljuset är placerat bakom den frostade kanten i glaset, vilket ser ljuset en behaglig spridning igenom. Färgtemperaturen på 4000K passar denna konstruktionen perfekt.
Varumärke
VidiBeskrivning
Badrumsspegel Aris från Vidi är en snygg och modern rektangulär spegel med djup ram i lackerad aluminium. Ljuset är placerat bakom den frostade kanten i glaset, vilket ser ljuset en behaglig spridning igenom. Färgtemperaturen på 4000K passar denna konstruktionen perfekt.
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Aris |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 500, 600, 800, 900 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 65 mm |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Effekt/prestanda | 24, 28, 32, 36 W |
| Produkttyp | Belyst badrumsspegel |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | C |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 28, 32, 36 kW |
