Badrumsspegel Vidi SUPRA1000x900 mm
5 195 kr
3 377 krSpara 35 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
1000 mm

SUPRA
1000x900 mm
3 377 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badrumsspegel Vidi SUPRA är en elegant badrumsspegel med inbygd LED-belysning som ramar in spegeln på ett mycket modernt och stilrent sätt.
Varumärke
VidiBeskrivning
Badrumsspegel Vidi SUPRA är en elegant badrumsspegel med inbygd LED-belysning som ramar in spegeln på ett mycket modernt och stilrent sätt.
LED-belyst badrumsspegel med skyddsklass IP44. Det som utmärker förutom det snygga yttre är höjden som är hela 90 cm. LED-armatur med brinntid upp till 30.000 timmar. Spegeln kan hängas åt båda håll.
Belysningen har 4000 Kelvin i färgtemperatur, vilket ger ett kallare sken.
Installation
Installation skall göras av behörig elektriker då spegeln kopplas på det fasta nätet via medföljande trafo. Spegeln är öppen i bakkant och det finns stor variation vart elanslutningen kan göras.
Belysningen har 4000 Kelvin i färgtemperatur, vilket ger ett kallare sken.
Installation
Installation skall göras av behörig elektriker då spegeln kopplas på det fasta nätet via medföljande trafo. Spegeln är öppen i bakkant och det finns stor variation vart elanslutningen kan göras.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Art.Nr. | 7-690212 |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | SUPRA |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 40 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt | 32 W |
| Vikt | 21 kg |
| Typ | Badrumsspegel |
| Energieffektivitet | A |
| Effekt/prestanda | 32 W |
| Energiförbrukning | 0,03 kWh/1000h |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Nej |



