Förstoringsspegel INR Stage
Rek. pris 790 kr
599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Stage
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förstoringsspegel INR Stage är en praktisk förstoringsspegel som placeras på spegelskåpets insida. Den passar till spegelskåp från INR och har en förståring på 5x.
Varumärke
INRBeskrivning
Förstoringsspegel INR Stage är en praktisk förstoringsspegel som placeras på spegelskåpets insida. Den passar till spegelskåp från INR och har en förståring på 5x.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 340093 |
| Diameter | 140 mm |
| Belysning | Nej |
| Serie | Stage |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 140 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Djup | 5 mm |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Förstoringsspegel |
| Material | Spegelglas |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Form | Rund |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7340123913607 |
