Spegel 4AQUA Luna Utan Ram
Rek. pris 5 490 kr
fr.3 843 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Luna Utan Ram
3 843 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel 4AQUA Luna utan ram med funktionell LED-belysning runt om med följsamma kanter. Kommer i flertal färger.
Varumärke
4AQUABeskrivning
Spegel 4AQUA Luna utan ram med funktionell LED-belysning runt om med följsamma kanter. Kommer i flertal färger.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Belysning | Ja, LED |
| Bredd | 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 710 mm |
| Djup | 35 mm |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ljustemperatur | 2900 K |
| Effekt/prestanda | 9 W |
| Vikt | 13, 15, 17, 10,5 kg |
| Produkttyp | Spegel |
| Energieffektivitet | A++ |
| Form | Rektangulär |
| Effekt/prestanda | 9 kW |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Material | Glas/Impregnerad MDF, Impregnerad MDF |
