Spegel 4AQUA Med HyllaVit Matt, 1000 mm
Rek. pris 5 590 kr
3 615 kr
3 595 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit Matt
Bredd:
1000 mm

Med Hylla
Vit Matt, 1000 mm
3 595 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
4AQUAEgenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | SPH100B |
| Belysning | Nej |
| Färg | Vit Matt |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 745 mm |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 13,7 kg |
| Typ | Spegel |
| Form | Rektangulär |
| Material | Lack/Impregnerad MDF |
| Djup | 130 mm |
| EAN-nr | 7340196413400 |


