Spegel Alterna BasicBxH: 450x900 mm
599 kr
509 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
450x900 mm

Basic
BxH: 450x900 mm
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Alterna Basic är en vanlig klassisk badrumsspegel som levereras utan fästen, dessa finns att köpa som tillval och levereras i 4-pack.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Spegel Alterna Basic är en vanlig klassisk badrumsspegel som levereras utan fästen, dessa finns att köpa som tillval och levereras i 4-pack.
Komplettera med matchande tvättställsskåp.
Rengöring
Rengöring rekommenderas med fuktad mjuk trasa eller med mildare rengöringsmedel. Rengöring får ej ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull och slipsvamp ska inte heller användas. Torka alltid ytorna torra med mjuk trasa för att undvika fläckar på ytan.
Rengöring
Rengöring rekommenderas med fuktad mjuk trasa eller med mildare rengöringsmedel. Rengöring får ej ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull och slipsvamp ska inte heller användas. Torka alltid ytorna torra med mjuk trasa för att undvika fläckar på ytan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8948526 |
| Belysning | Nej |
| Storlek | 450x900 mm |
| Serie | Basic |
| Färg | Silver |
| Utförande | Med uttagsbox, med ljusramp 4st spotligths |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 4 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegel |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| RSK-nr | 8948526 |
| EAN-nr | 7332508096845 |
